Witam !!!
Przede wszystkim dziękuję za chwilę Twojego cennego czasu, którą poświęcasz na odwiedziny mojej strony. Na początku zamieszczam parę informacji na temat mojej osoby, które mam nadzieję zachęcą do wizyty w innych zakładkach.

Kim jestem ?
Nazywam się Mateusz Konopka i staram się w życiu najwięcej czasu poświęcać temu co lubię. A tak się składa, że lubię fotografować, co czynię z olbrzymim entuzjazmem i zaangażowaniem.

Dlaczego fotografia ?
Pewnie dlatego, że fotografowanie przynosi mi niesamowitą przyjemność uczestniczenia w najpiękniejszych momentach Waszego życia, a aparat jest narzędziem, które umożliwia mi uchwycenie i zatrzymanie na zawsze spontanicznych uczuć i emocji, które towarzyszą nam w chwilach radości i w chwilach wzruszeń. W chwilach, które są tak ulotne, lecz dzięki fotografiom nigdy nie odejdą w niepamięć.

Co mogę dla Was uczynić ?
Zajmuję się przede wszystkim fotografią ślubną, okolicznościową, portretową. Fotografuję głównie na terenie Śląska i Małopolski, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby przybyć w bardziej oddalone zakątki kraju, a nawet świata.

Co Wy możecie zrobić dla mnie ?
Po przeczytaniu tego tekstu zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i zapozniania się z ofertą, a w przypadku zainteresowania do kontaktu ze mną. Gorąco liczę na to, że będę mógł się spotkać z Wami i wykonać dla Was wyjątkową pamiątkę, która w przyszłości wywoła uśmiech na Waszych twarzach i obudzi wspomnienia pięknych, ulotnych chwil z Waszego życia.